Noc Kairu – piękno, elegancja oraz wspaniałe właściwości

Z czym kojarzy Ci się Noc Kairu? Z blaskiem miliardów gwiazd rozbłyskujących nad pustynnym niebem? Z wyjazdem do ciepłego kraju, gdzie jest piękna szeroka plaża? Może z szampanem pitym nocą na tarasie pięciogwiazdkowego hotelu przy morzu? Wyobraź sobie, że te wszystkie wyobrażenia zostały zamknięte w kamieniach… Pięknych, błyszczących, eleganckich, pełnych klasy i stylu.

To właśnie Noc Kairu!

bransoletka Noc Kairu zezłotą zawieszką

Bransoletka Noc Kairu oraz zawieszka noc kairu

Czym jest Noc Kairu?

Niestety nie jest kamieniem naturalnym i nie została stworzona przez matkę naturę, tylko przez człowieka. Ale to nie przeszkadza jej w byciu wyjątkową błyskotką.

Legendy głoszą, że weneccy alchemicy próbowali znaleźć sposób na wytwarzanie złota. Pomysł był bardzo dobry, ale niemożliwy do zrealizowania. Podczas prób przemiany szkła w złoto, narodziła się  Noc Kairu… Alchemicy mieszając szkło z metalami stworzyli ten piękny błyszczący syntetyk.

Noc Kairu to czarne szkło Awenturynowe.

Właściwości Nocy Kiru

Czy Noc Kairu, która jest pięknym szkłem może wpływać pozytywnie na ciało i duszę człowieka?
Szkło nie ma raczej żadnego wpływu na ludzi, tak pewnie myśli każdy człowiek myślący w sposób logiczny. Absurdalne wydaje się podejrzewanie szkła o przekazywanie energii.

Jednak ja jestem bardzo podzielona w tej kwestii…

Przede wszystkim kobiety kochają błyskotki. Każda dama, która otrzymuje w prezencie biżuterię lub kupuje ją sama, czuje się wspaniale.

Nie ukrywam, że Noc Kairu wywołała we mnie bardzo dużo pozytywnej energii. Pierwszy raz miało to miejsce, gdy zobaczyłam te piękne błyszczące szklane „kulki” na zdjęciach. Za drugim razem już mogłam ich dotknąć i był to niesamowity moment… Patrzyłam na te piękne „kryształy” zatopione w głębokim granacie szkła. Podziwiałam ich zabawę w odbijanie światła na miliony sposobów. Ze względu na bardzo nieregularne rozmieszczenie „kryształów” efekt jest jeszcze bardziej spektakularny.
Noc Kairu zachwyciła mnie również trzeci raz, gdy zrobiłam dwie bransoletki (zdjęcia wyżej). Energia, która wyzwoliła się we mnie podczas tworzenia tej biżuterii trwa również, gdy ją noszę…

Uśmiecham się zawsze, gdy zakładam bransoletkę Noc Kairu na rękę, bo jest przepiękna oraz wyjątkowa.

 

2 komentarze

 1. Oliwia

  Listopad 3, 2017 at 7:07 pm

  Mam taką bransoletkę i jestem bardzo zadowolona .Polecam

  1. admin

   Listopad 3, 2017 at 7:40 pm

   Droga Oliwio, cieszę się, że jesteś zadowolona z bransoletki. Noc Kairu jest wyjątkowa i pasuje do każdej ekspresyjnej kobiety! Serdecznie pozdrawiam 🙂

Leave a Reply

Inline
Inline

Ta strona korzysta z ciasteczek :) Więcej informacji

Małe "ciasteczko" umieszczone na tej stronie pozwala zbierać informacje o liczbie odwiedzin oraz zachowaniach użytkowników. Dzięki temu wiem jak strona jest odbierana przez użytkowników. Więcej informacji: https://pl.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie.

Zamknij